Kafka Yapı, 2015 yılında, “KALİTELİ YAŞAMI FARKLI MİMARİ DÜŞÜNCEYLE SEKTÖRDE KALICI HALE GETİRMEK” amacıyla kurulmuştur.

Amatör bir ruh ve profesyonel bir disiplinle kamu sektöründe atılan sağlam adımlar sayesinde sektördeki yerini sağlamlaştıran Kafka Yapı, taahhüt ettiği proje ve yapım işlerini eksiksiz ve zamanında teslim etmesiyle müşterilerinin memnuniyetini ve takdirini kazanmayı prensip edinmiştir.

KAFKA YAPI olarak amaçladığımız hedeflere ulaşmak için; teknolojinin tüm imkanlarıyla donatılmış genç ve dinamik altyapımızdan, mesleki tecrübelerimizden, sektöre değişim ve yenilik getirmek isteyen vizyonumuzdan, özveriyle çalışan profesyonel iş ortaklarımızdan güç almaktayız.

FIRAT KÖKSAL

FIRAT KÖKSAL

KURUCU ORTAK - İNŞAAT MÜHENDİSİ

2009 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi'nden inşaat mühendisi olarak mezun oldu. 2009-2015 yılları arasında özel sektörde pek çok altyapı ve üstyapı projelerini hayata geçirdi. Ocak 2015'te Kafka Yapı'yı kurdu.

f.koksal@kafkayapi.com

KAYHAN ÖZYILDIRIM

KAYHAN ÖZYILDIRIM

KURUCU ORTAK - İNŞAAT MÜHENDİSİ

2008 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nden inşaat mühendisi olarak mezun oldu. 2008-2015 yılları arasında proje sektöründe çalıştı. Ocak 2015'te Kafka Yapı'yı kurdu.

k.ozyildirim@kafkayapi.com